Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
ddddddddddddddddd

 

 Promoveaza-ti forumul pe Artcreative.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
God
Administrator
God



Promoveaza-ti forumul pe Artcreative. Empty
MesajSubiect: Promoveaza-ti forumul pe Artcreative.   Promoveaza-ti forumul pe Artcreative. EmptyJoi Ian 06, 2011 10:27 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Artcreative dă startul la concursul cu numele "Promovează-ţi Forumul" în perioada 06.01.2011-.05.02.2011.Îţi dăm o şansă să ai reclama ta la noi pe forum,acesta fiind cel mai mare premiu pe care il puteţi câştiga.Tot ceea ce trebuie să faci este un intro/o reclama video pentru forum.Nu este greu,ci chiar vă puteţi amuza făcând acest lucru.După ce ai creat intro-ul îl vei uploada pe un site de download si pe youtube.După aceea posteaza video-ul pe forum impreună cu link-ul de descărcare.Premiile sunt următoarele:
I.Reclama pe forum timp de 2 luni.
II.Reclama pe forum timp de 20 de zile
III.O temă creată de noi.



Multa baftă tuturor!
Sus In jos
Near
Membru activ
Near



Promoveaza-ti forumul pe Artcreative. Empty
MesajSubiect: Re: Promoveaza-ti forumul pe Artcreative.   Promoveaza-ti forumul pe Artcreative. EmptyVin Ian 07, 2011 1:08 am

Am să particip si eu la acest concurs! Revin cu un edit Wink
Sus In jos
 
Promoveaza-ti forumul pe Artcreative.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum fac si eu forumul meu sa arate asa?
» Motanel ne da tema dupa forumul lui
» Cum pot pune o iconita pe forumul meu in stanga jos ?
» ArtCreative
» For ArtCreative

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: FeedBack :: Concursuri-
Mergi direct la: